Вертикальний багатоступеневий відцентровий насос
Голова (H): 10~160 м
Тиск: 0,1 МПа ~ 1,6 МПа (1 бар ~ 16 бар)
Потужність: 1,1~132кВт
Калібр: менше або дорівнює 150 мм
Температура рідини: -20 градусів ~150 градусів (-4 градуси F-302 градуси F)
Матеріал: чавун/ковкий чавун/лита сталь/нержавіюча сталь тощо
Опис
Технічні параметри
Вертикальний багатоступеневий відцентровий насос

Вертикальний багатоступінчастий відцентровий насос приймає вертикальну конструкцію, яка є різновидом водяного насосного обладнання з високою ефективністю, енергозбереженням і компактною структурою. Вертикальний багатоступінчастий відцентровий насос широко використовується у водопостачанні, промисловому підвищенні, транспортуванні промислової рідини та обробці води. Він підходить не лише для фільтрації та транспортування водяних установок, зонування водопостачання водяних установок, посилення висотних-будівель, але також може використовуватися в системі технологічної води, системі очищення, системі миття під високим{3}}тиском, системі протипожежного захисту та інших промислових застосуваннях.
Параметр продукту
| Індивідуальна підтримка | OEM, ODM, OBM |
| Джерело живлення | Електричний |
| Торгова марка | ХНИБ |
| Структура | Багатоступінчастий насос |
| застосування | Висотні-будинки, глибокі шахти, протипожежне обладнання, водопостачання. |
| Місце походження | Хенань, Китай |
| потужність | 1,1~132 кВт |
| Калібр: | Менше або дорівнює 150 мм |
| Потік | 1.4~160m³/h |
| Голова | 10~160m |
| матеріал | Чавун/ковкий чавун/лита сталь/нержавіюча сталь |
Відео про продукти
Структурна схема

Особливості продукту
Відмінне гідравлічне моделювання та вдосконалені виробничі процеси значно покращують продуктивність і термін служби насоса.
У механічному ущільненні використовуються такі матеріали, як карбід і фторкаучук, що підвищує надійність роботи та забезпечує температуру середовища, що транспортується.
Насос має компактну конструкцію, невеликі розміри, невелику вагу, низький рівень шуму, значну економію електроенергії та легкість обслуговування.
Вхід і вихід насоса розташовані на одному рівні, що дозволяє використовувати його безпосередньо в трубопроводах.

Сертифікація продукції

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Сертифікація продукції CE

Сертифікація продукції EAC

Перевірений постачальник
Наша адреса
Індустріальний парк Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Китай
Номер WhatsApp
+86 158 3619 1545
Електронна-пошта
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. ЯКИЙ ВАШ MOQ?
02. ЯКІ ВАШІ УМОВИ ОПЛАТИ?
03. ЯКІ У ВАС Є СЕРТИФІКАТИ?
04. ВИ ВИРОБНИЧА ЧИ ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ?
05. ЧИ МОЖЕТЕ ВИ ЗРОБИТИ БРЕНД OEM?
06. ЯКИЙ ТЕРМІН ДОСТАВКИ?
Популярні Мітки: Вертикальний багатоступеневий відцентровий насос, Китай Виробники вертикального багатоступінчастого відцентрового насоса
Параметри продукції
| Швидкість потоку (Q): | 1.4~160m³/h |
| Голова (H): | 10~160m |
| Тиск: | 0,1 МПа ~ 1,6 МПа (1 бар ~ 16 бар) |
| Потужність: | 1,1~132 кВт |
| Калібр: | Менше або дорівнює 150 мм |
| Температура рідини: | -20 градусів ~150 градусів (-4 градуси F-302 градуси F) |
| матеріал: | Чавун/ковкий чавун/лита сталь/нержавіюча сталь тощо |
| застосування: | Підходить для підвищення тиску або циркуляції холодної та гарячої води у висотних-будинках, глибоких шахтах, протипожежних спорудах або рідинах, подібних до них. |
Послати повідомлення










