Опис
Технічні параметри
Опис продукції

Шламові насоси – це міцні, високо-продуктивні насоси, розроблені для перекачування абразивних і корозійних шламів у різних галузях промисловості. З акцентом на довговічність ці насоси оснащені передовою технологією для ефективного перекачування рідин, що містять тверді речовини. Інноваційні конструктивні особливості забезпечують ефективну роботу, що робить їх ідеальними для видобутку корисних копалин, переробки корисних копалин, виробництва електроенергії та інших складних застосувань.
Параметр продукту
| Індивідуальна підтримка | OEM, ODM, OBM |
| Джерело живлення | Електричний |
| Торгова марка | ХНИБ |
| Структура | Одноступінчастий-насос |
| застосування | Гірничодобувна промисловість, днопоглиблення, шахта, димовий осад |
| Місце походження | Хенань, Китай |
| потужність | 1,1-1200 кВт |
| Розмір виходу | Менше або дорівнює 300 мм |
| Потік | 4.5-5400m³/ H |
| Голова | 6-118m |
| матеріал | Ковкий чавун/лита сталь/знос{0}}стійкий метал/гума/нержавіюча сталь тощо |
Відео про продукти
Конструктивні особливості

Особливості продукту
Ефективна робота:Суспензійний насос має хорошу гідравлічну конструкцію для зменшення опору потоку води та підвищення ефективності подачі рідини. Ефективна конструкція робочого колеса та оптимізація каналу потоку дозволяють шламовому насосу підтримувати високий потік і стабільність високого тиску під час роботи.
Знос{0}}стійкі матеріали:У шламовому насосі використовуються високоякісні-зносостійкі-матеріали, як-от сплав із високим вмістом хрому та гума, щоб забезпечити тривалий термін служби та зменшити знос під час транспортування середовищ, що містять тверді частки.
Стабільна продуктивність:Потік і напір шламового насоса стабільні і не схильні до коливань, що забезпечує стабільність роботи.
Низький рівень шуму:Шламовий насос працює плавно, зменшуючи непотрібні втрати енергії, додатково покращуючи ефективність роботи, а також зменшуючи шум і вібрацію.
Широкий спектр застосування:Шламовий насос підходить для транспортування різних твердих часток, таких як хвости шахт, плавильний шлак, зола тощо, і має широкий спектр застосування.

Сертифікація продукції

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Сертифікація продукції CE

Сертифікація продукції EAC

Перевірений постачальник
Наша адреса
Індустріальний парк Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Китай
Номер WhatsApp
+86 158 3619 1545
Електронна-пошта
sales@hnybpumps.com

Популярні Мітки: Шламовий насос, Китай Виробники шламового насоса
Параметри продукту
| Швидкість потоку (Q): | 4.5~5400m³/h |
| Голова (H): | 6~118m |
| Тиск: | 0,06 МПа ~ 1,18 МПа (0,6 бар ~ 11,8 бар) |
| Потужність: | 1,1~1200 кВт |
| Температура рідини: | -20 градусів ~260 градусів (-4 градуси F~500 градусів F) |
| матеріал: | Ковкий чавун/лита сталь/знос{0}}стійкий метал/гума/нержавіюча сталь тощо |
| застосування: | Широко використовується в металургії, гірничодобувній промисловості, вугільній промисловості, електроенергетиці, будматеріалах та інших галузях промисловості для транспортування абразивного та корозійного шламу, що містить тверді частинки, і навіть міцного абразиву, висококонцентрованого шлакового шлаку. За потреби може працювати послідовно або паралельно. |
Наступний
Грязьовий насос стічних водПослати повідомлення










