Занурювальний водяний насос для стічних вод
Напір: 5~110м
Тиск: 0,05 МПа ~ 1,1 МПа (0,5 бар ~ 11 бар)
Потужність: 0,75~550 кВт
Температура рідини: -20 градусів ~120 градусів (-4 градуси F-248 градусів F)
Матеріал: чавун/ковкий чавун/лита сталь/нержавіюча сталь тощо.
Опис
Технічні параметри
Занурювальний водяний насос для стічних вод

Занурювальний водяний насос для стічних вод є надійним рішенням для ефективного очищення стічних вод. Занурений для тихої роботи, він без зусиль переносить стічні води та тверді речовини, запобігаючи засміченню та забезпечуючи чисте середовище. Завдяки міцному двигуну та міцній конструкції цей насос забезпечує довговічну-високу-продуктивність. Розроблений для простого встановлення в колодязних ямах або басейнах, він адаптується до різних житлових і комерційних сценаріїв каналізації. Автоматичне ввімкнення за допомогою поплавкового вимикача підвищує зручність, дозволяючи використовувати -вільні руки. Довіртеся каналізаційному занурювальному водяному насосу за його ефективність, універсальність і внесок в ефективне управління стічними водами в різних умовах.
Параметр продукту
| Індивідуальна підтримка | OEM, ODM, OBM |
| Джерело живлення | Електричний |
| Торгова марка | ХНИБ |
| Структура | Одноступінчастий-насос |
| застосування | Промислові котли, промислові комунальні послуги, іригація та сільське господарство, гірничодобувна промисловість, забір сирої води |
| Місце походження | Хенань, Китай |
| потужність | 0,75-550 кВт |
| Розмір виходу | Менше або дорівнює 600 мм |
| Потік | 9-5500m³/ h |
| Голова | 5-110m |
| матеріал | Чавун/ковкий чавун/лита сталь/нержавіюча сталь |
Відео про продукти
Особливості продукту
1. Ефективне поводження зі стічними водами:Занурювальний водяний насос для стічних вод чудово ефективний у роботі зі стічними водами та твердими речовинами, забезпечуючи плавне переміщення-без засмічень для ефективного управління стічними водами.
2. Тиха робота:Занурений у воду для тихої роботи, цей насос забезпечує непомітне та безшумне-рішення, що робить його придатним для житлових і комерційних установ, не викликаючи збоїв.
3. Надійний двигун і міцна конструкція:Завдяки міцному двигуну та міцній конструкції насос забезпечує -тривалу та надійну роботу, зводячи до мінімуму потребу в частому обслуговуванні та заміні.
4. Легке встановлення в різних середовищах:Розроблений для простого встановлення в колодязі або басейні, насос адаптується до різних середовищ, забезпечуючи універсальне та зручне рішення для очищення стічних вод.
5. Автоматична активація для роботи-Hands Free:Завдяки автоматичному ввімкненню за допомогою поплавкового вимикача насос працює-вільно, підвищуючи зручність користувача та запобігаючи затопленню, вмикаючись лише за потреби.

Сертифікація продукції

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Сертифікація продукції CE

Сертифікація продукції EAC

Перевірений постачальник
Наша адреса
Індустріальний парк Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Китай
Номер WhatsApp
+86 158 3619 1545
Електронна-пошта
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. ЯКИЙ ВАШ MOQ?
02. ЯКІ ВАШІ УМОВИ ОПЛАТИ?
03. ЯКІ У ВАС Є СЕРТИФІКАТИ?
04. ВИ ВИРОБНИЧА ЧИ ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ?
05. ЧИ МОЖЕТЕ ВИ ЗРОБИТИ БРЕНД OEM?
06. ЯКИЙ ТЕРМІН ДОСТАВКИ?
Популярні Мітки: занурювальний водяний насос для стічних вод, виробники занурювальних водяних насосів для стічних вод
Параметри продукту
| Швидкість потоку: | 9~5500m³/h |
| керівник: | 5~110m |
| Калібр: | Менше або дорівнює 600 мм |
| Тиск: | 0,05 МПа ~ 1,1 МПа (0,5 бар ~ 11 бар) |
| Потужність: | 0,75~550 кВт |
|
Температура рідини: |
-20 градусів ~120 градусів (-4 градуси F-248 градусів F) |
| матеріал: | чавун/ковкий чавун/лита сталь/нержавіюча сталь тощо. |
| Сфера застосування: | В основному використовується для транспортування та скидання стічних вод, що містять певні домішки або бруд, у комунальному будівництві, промисловості, сільському господарстві, будівництві та інших галузях, а також рідких відходів, що містять довгі волокна. |
Послати повідомлення










