Опис
Технічні параметри
самовсмоктуючий електричний сміттєвий насос

Самовсмоктувальний електричний сміттєвий насос – це насос із чудовою -здатністю самовсмоктування та здатністю працювати зі стічними водами та сміттям. Він може швидко поглинати стічні води та частинки сміття без зовнішнього відведення води та підходить для різних сценаріїв застосування, таких як очищення стічних вод, міський дренаж, промисловий дренаж та зрошення сільськогосподарських угідь.
Параметр продукту
| Індивідуальна підтримка | OEM, ODM, OBM |
| Джерело живлення | Електричний |
| Торгова марка | ХНИБ |
| Структура | Одноступінчастий-насос |
| застосування | Гірничодобувна промисловість, промислові об’єкти, іригація та сільське господарство, транспортування стічних вод і боротьба з повенями |
| Місце походження | Хенань, Китай |
| потужність | 1,5-110кВт |
| Розмір виходу | Менше або дорівнює 300 мм |
| Потік | 3-800m³/ h |
| Голова | 12-65m |
| матеріал | Чавун/ковкий чавун/лита сталь/нержавіюча сталь |
Відео товарів
Особливості продукту
Самовсмоктуючий електричний сміттєвий насос має компактну структуру, низький рівень шуму, простий монтаж, високу ефективність та енергозбереження. Під час використання він може ефективно зменшити шумове забруднення, зменшити споживання енергії, захистити навколишнє середовище та підвищити ефективність роботи. Він підходить для багатьох галузей, таких як промисловість, сільське господарство, муніципальне управління тощо.
01
Висока ефективність і енергозбереження
Дотримуючись спеціалізованого виробництва, ми маємо унікальні методи вибору моделі продукту, виготовлення форм і процесу лиття гідравлічних компонентів.
02
Сучасне технологічне обладнання
Щоб забезпечити продуктивність складання продукції, наша компанія імпортувала сучасне обладнання для очищення деталей з-за кордону, і кожна частина була ретельно оброблена перед остаточним складанням.
03
Унікальна структура
Установіть O{0}}-подібне ущільнювальне кільце на сполучну поверхню балансирного кільця та насоса, щоб запобігти потраплянню води під високим -тиском у камеру балансу, зменшити знос балансирної пластини та подовжити термін служби виробу.
04
Розумний підбір матеріалів
Матеріал балансирної пластини та балансирного кільця може бути виготовлений з твердого сплаву, легованої сталі або QT600Mn, сплаву високоякісного чавуну відповідно до різних потреб користувачів.
Перевага компанії
30 років досліджень і розробок виробника багатоступеневих насосів
Процес виробництва звуку
Компанія має сильну силу, передове виробниче обладнання, досконалі засоби виявлення та групу високо-кваліфікованих спеціалістів. Ми виробляємо широкий асортимент продукції з повними специфікаціями.
Широко обслуговувати користувачів
Він широко використовується у вугільній, гірничодобувній, нафтовій, хімічній промисловості. Текстильній, міському будівництві, паперовій промисловості, металургії, зрошенні сільськогосподарських угідь та інших галузях промисловості.
Повна система управління якістю
Компанія продовжує рухатися вперед. Впроваджувати інновації та розвиватися, сформувала повний набір системи управління якістю протягом-тривалої практики та оснащена технічно компетентною командою з введення в експлуатацію та після-продажного обслуговування, щоб позбавити вас від турбот.
Сильна виробнича потужність
В даний час підприємство випускає 26 серій, 280 різновидів і більше 900 специфікацій насосної продукції.
Сертифікати
Створіть комплексне рішення для ефективного управління крадіжками

сертифікація продукції

сертифікація продукції

сертифікація продукції

Перевірений постачальник

Перевірений постачальник

Перевірений постачальник
FAQ
Q: ЯКИЙ ВАШ MOQ?
З: ЯКА ЦІНА ПРОДУКТУ?
З: ЯКІ ВАШІ УМОВИ ОПЛАТИ?
З: ЯКІ У ВАС СЕРТИФІКАТИ?
З: ЯК ЩОДО ГАРАНТІЇ?
Q: ЧИ МОЖЕТЕ ВИ ЗРОБИТИ БРЕНД OEM?
З: ЯКИЙ ЧАС ДОСТАВКИ?
З: ВИ МАНУФАБРИКА АБО ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ?
З: ЯК ЗАМІНИТИ ЧАСТИНИ?
Q: ЯКІСТЬ НАДІЙНА?
З: ЯК КУПИТИ НАШІ НАСОСИ?
П: ЧИ МОЖЕМО МИ ВІДВІДАТИ ФАБРИКУ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО ВИРОБНИЧИЙ ПРОЦЕС?
П: З ЯКИХ КРАЇН СВІТУ ВАШІ КЛІЄНТИ?
Популярні Мітки: самовсмоктуючий електричний сміттєвий насос, виробники самовсмоктувальних електричних сміттєвих насосів
Параметри продукту
| Швидкість потоку (Q): | 3~800m³/h |
| Голова (H): | 12~65m |
| Тиск: | 0,12 МПа ~ 0,65 МПа (1,2 бар ~ 6,5 бар) |
| Потужність: | 1,5 ~ 110 кВт |
| Температура рідини: | -20 градусів ~120 градусів (-4 градуси F~248 градусів F) |
| матеріал: | Чавун/ковкий чавун/лита сталь/нержавіюча сталь тощо |
| застосування: | Ця серія має функцію само-всмоктування, без зрошувальної води, використовується для транспортування води або містить певні частки або домішки рідини, що містить великі частки твердих блоків, довгі волокна бруду, домішки шахтних відходів, фекалії та інженерні стічні води. |
Послати повідомлення












